- Hoşgeldiniz

Beylikdüzü Rehberi Beylikdüzü İlan Bürosu Beylikdüzü İlan Servisi

Sitemizde Toplam 46 Firma, 20 Haber, 10 Ürün ve 11 İlan Bulunuyor.

Beylikdüzü’ndeki Okullar Yenileniyor.

Ana Sayfa » Haberler » Beylikdüzü’ndeki Okullar Yenileniyor.

Beylikdüzü Belediyesi, okulların eksikliklerini gidermek için Park ve Bahçeler Müdürlüğü ve Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri ile okul iyileştirme çalışmalarına başladı.

Beylikdüzü Belediyesi, ilçede bulunan okulların eksikliklerini gidermek için Park ve Bahçeler Müdürlüğü ve Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri ile okul iyileştirme çalışmalarına başladı.

Beylikdüzü Belediyesi, ilçe genelinde bulunan 38 okullarda saha incelemesinde bulundu. Okulların fiziki koşullarının değerlendirildiği incelemelerde okul müdürleri ve okul aile birlikleri ile görüşülerek ihtiyaçlar ve eksikler belirlendi. Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun önderliğinde saha çalışmalarını gerçekleştiren Belediye Meclis Üyeleri Nazife Figen Karahan, Muazzez Deniz Çakıroğlu ve Ahmet Bağbekleyen okulların fiziki ve sosyal çevrelerini değerlendirerek, eğitim alanlarının ve okul çevrelerinin iyileştirilmesi hususunda raporlamalar yaptı. Toplamda 38 okulun yenileneceği projede 12 okulun boya-badana çalışmalarını tamamladı.

Okul içi ve okul dışı iyileştirme çalışmaları kapsamında ayrıca güçlendirme, tuvalet-lavaboların bakım ve onarımı, kapıların yenilenmesi, dış cephe, bahçe duvarları, asfalt ve rampa düzenlemeleri ile anaokulu bahçelerinin peyzaj ve ağaçlandırma uygulamaları yapılacak. Çalışmalar kapsamında engelli rampaları engelli bireylerin hayatlarını kolaylaştırmak için okullara kazandırılacak.

“SÖZÜMÜZÜ TUTUYORUZ”

Okullara önceden verdikleri sözü tuttuklarını ve her zaman eğitimin destekçisi olduklarını ifade eden Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, “Öğrencilerimiz yeni eğitim-öğretim sezonuna yenilenen okullarında, temiz ve bakımlı bir ortamda başlayacaklar. Geleceğimizi şekillendirecek çocuklarımıza hak ettikleri en iyi eğitim alanını sağlamak bizim görevimiz. Yoğun saha çalışmalarımızdan sonra sağlam tespitlerde bulunduk ve şimdi eksikleri tamamlamak için kolları sıvadık” diye konuştu. – İSTANBUL

beylikduzu-nde-okullar

11 Ocak 2018 tarihinde eklenmiş ve 3.088 kez okunmuş.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Muhammad
21 Mayıs 2015 - 01:59

betfcl diyor ki:bende 10 sınıf f6ğrencisiyim e7ocuk gelişimi bf6lfcmfcndeyimvalla e7ok yorucu bir melesk. Allah herkesin yardımcısı olsun . bir sfcrfc f6devim var nasıl fcstesinden geleceğimi bilmiyorum . sonunda bir melesk sahibi olacağım ya ona şfckfcr (gfclfc seven dikenine katlanır)

İlgili Terimler :
Beylikdüzü Rehberi Beylikdüzü İlan Bürosu Beylikdüzü İlan Servisi